Zakupy na telefon z dostawą do domu uruchomiła sieć sklepów Top Market

Sieć sklepów Top Market odpowiada na zapotrzebowanie w czasie epidemii. Gdy najbezpieczniej zostać w domu i nigdzie nie wychodzić, zwłaszcza, gdy jest się w grupie ryzyka, zakupy mogą zostać w bezpieczny sposób dostarczone pod wskazany adres. Są do tego proste i nie wymagają stania w długich kolejkach przed wejściem do sklepu stacjonarnego.

– Widzimy, że wprowadzone ograniczenia w związku z epidemią koronawirusa wpływają na swobodę dokonywania zakupów. Stały się bardzo uciążliwe, zwłaszcza dla osób starszych oraz dla tych, którzy nie mogą poświęcić na zakupy wiele czasu na tradycyjne zakupy w sklepie. Stąd właśnie nasz pomysł na uruchomienie zakupów na telefon – mówi Kamil Jóźwik, dyrektor sieci Top Market. Informuje też, jak złożyć zamówienie z dostawą do domu. – Wystarczy zadzwonić na numer naszej infolinii i złożyć zamówienie, a nasi konsultanci pomogą w wyborze właściwych artykułów. Ceny artykułów są takie same, jak w sklepie stacjonarnym. Dostawa na terenie miasta to koszt 4 złotych 50 groszy, a dla seniorów w wieku powyżej 65 roku życia jest bezpłatna. Zakupy dowozimy również poza miasto i cena jest wtedy uzależniona od odległości – wyjaśnia dyrektor Jóźwik.
Dostawy realizowane są od poniedziałku do soboty w godzinach od 7.00 do 19.00. Jeżeli klientom zależy, żeby otrzymać je tego samego dnia, zamówienie lepiej złożyć do godziny 14.00.
Minimalna wartość zamówienia to 50 złotych. Firma zapewnia, że realizowane jest z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Dostawcy będą zawsze w rękawiczkach i maseczkach. Preferowaną formą płatności jest zapłata kartą. Gotówkę najlepiej mieć odliczoną.
Nr infolinii Top Market to 41 382 80 55.

/mag/

Podziel się

Ważne wydarzenia