Festiwal „Scena Dla Ciebie”- zgłoszenia

żródło: pixabay.com

Do końca tego tygodnia można przesyłać zgłoszenia do udziału w 22. Wojewódzkim Festiwalu 'Scena dla Ciebie’, który odbędzie się w połowie marca.

– Na chwilę obecną mamy ponad 40 zgłoszeń, ale rokrocznie sytuacja wygląda tak samo, że uczestnicy czekają na ostatnią chwilę. Najwięcej wniosków wpłynie zatem pod koniec tego tygodnia – mówi Aneta Wzorek, kierownik programowy Domu Kultury Zameczek, który jest organizatorem festiwalu.

Zgłoszenia przyjmowane są w 3 kategoriach – wokaliści, instrumentaliści i zespół. Ostateczną listę kandydatów poznamy w poniedziałek, 24 lutego. Eliminacje w Kielcach rozpoczną się cztery dni później, czyli 28 lutego 2020 i potrwają do 1 marca 2020. Po wyłonieniu laureatów w poszczególnych kategoriach, w połowie marca w Kieleckim Centrum Kultury odbędzie się koncert finałowy festiwalu. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Feel.

Warto dodać, że w Domu Kultury w Pińczowie, który jest partnerem festiwalu, odbyły się już eliminacje do festiwalu. Spośród 60 osób wyłoniono 3, które mają już zapewnione miejsce w koncercie finałowym. A ten, przypomnijmy, odbędzie się 13 marca o godzinie 17tej.

Bilety na to wydarzenie, w kwocie 20 złotych można nabyć w siedzibie DK Zameczek i w kasie Kieleckiego Centrum Kultury. Można je także zarezerwować, jednak wymagana jest wcześniejsza wpłata za pomocą przelewu. Dodam, że Radio Ostrowiec objęło to wydarzenie patronatem.

/paw/

Podziel się

Ważne wydarzenia