Konferencja „Autyzm i Zachowania Trudne – Rodzice i Specjaliści” w Skarżysku Kamiennej

Fundacja 'Spectrum Of Skills’ działająca na terenie Skarżyska Kamiennej, we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Terapii Behawioralnej organizuje konferencję pt 'Autyzm i Zachowania Trudne – Rodzice i Specjaliści’. Spotkanie odbędzie się 15 i 16 lutego na auli Zespołu Szkół Transportowo-Mechatronicznych w Skarżysku. Podczas spotkania zaprezentują się specjaliści z zakresu wychowania i psychologii, a same zajęcia będą prowadzone w formie wykładu i warsztatów.

– Zaprosiliśmy na tą konferencję superwizorów i terapeutów behawioralnych Polskiej Licencji Terapii Behawioralnych. Wśród gości pojawią się dr Nela Grzegorczyk-Dłuciak, Beata Ignaczewska, Ewa Kuliga i wielu innych gości znamienitych specjalistów – mówi Mateusz Dąbrowski, członek fundacji 'Spectrum Of Skills’.

Specjaliści będą szeroko omawiać zagadnienie terapii behawioralnej. Wśród bloków tematycznych: sposoby pracy z trudnymi zachowaniami, integracja dzieci czy terapia trudności żywieniowych u dzieci z autyzmem,
– Wszyscy specjaliści będą się odnosić do konkretnych przypadków. Opowiedzą też jak prowadzić terapię, dlatego wśród zaproszonych są rodzice z dziećmi z problemami behawioralnymi jak i specjalistów, którzy będą mogli poszerzyć swoją wiedzę – dodaje Mateusz Dąbrowski.

Spotkania rozpoczynać się będą o 9.00 – zarówno w sobotę i niedzielę. Warto dodać, że konferencja dla rodziców i dzieci z orzeczeniami o niepełnosprawności i autyźmie jest całkowicie bezpłatna.
Natomiast specjaliści lub nauczyciele są przyjmowani po wcześniejszym opłaceniu biletu w wysokości 172 zł.
Zainteresowanie wykładem jest duże, ale są jeszcze wolne miejsca.
Szczegóły można znaleźć na stronie wydarzenia na facebook’u oraz stronie Polskiego Stowarzyszenia Terapii Behawioralnej.

Strona wydarzenia na Facebooku’u:

https://www.facebook.com/events/624919444978924/

Strona Polskiego Stowarzyszenia Terapii Behawioralnej:

https://pstb.org/

/błaż/

 

Podziel się

Ważne wydarzenia