„Osiecka po męsku” w Zmianie Klimatu

’Osiecka po męsku’ to propozycja zlokalizowanej w Ostrowieckim Browarze Kultury kawiarni 'Zmiana Klimatu’ na Walentynki. Do Ostrowca z własnymi interpretacjami piosenek Agnieszki Osieckiej przyjedzie aktor Marcin Januszkiewicz.

– Spektakl ten zdobył pierwsze miejsce na konkursie Agnieszki Osieckiej w Warszawie. Zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy uwielbiają Agnieszkę Osiecką. Będzie to sentymentalna podróż do przeszłości w nowym wykonaniu, aranżacji. Jak pierwszy raz zobaczyłam ten spektakl zapragnęłam go ściągnąć do Ostrowca i wierzę, że znajdzie szerokie grono odbiorców – podkreśla Katarzyna Zielińska-Jaworska, współwłaścicielka kawiarni.
Marcin Januszkiewicz to pochodzący z Piotrkowa Trybunalskiego polski aktor, wokalista, autor tekstów piosenek i kompozytor. W swojej karierze związany był z warszawskimi teatrami – między innymi Teatrem Współczesnym i Teatrem Studio. Obecnie występuje na deskach Teatru Komendia w Warszawie, Teatru Studio Buffo i Teatru Capitol we Wrocławiu
Aktorowi towarzyszyć będzie zespół składający się z klawiszowca, skrzypka i gitarzysty.
Bilety na koncert, który przypomnijmy odbędzie się 14 lutego o godzinie 19:00 dostępne są w kawiarni 'Zmiana Klimatu’. Lepiej się śpieszyć ponieważ ilość miejsc jest ograniczona. Radio Ostrowiec objęło spektakl patronatem.
/bart/

Podziel się

Ważne wydarzenia