„Krzemionki” zapraszają na Dzień Babci i Dziadka

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, to są w nim dwa, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu – to Dzień Babci i Dziadka.

Z tej okazji Muzeum Archeologiczne i Rezerwat Krzemionki organizują spotkanie w ramach cyklu 'sobota w muzeum’. Jak podkreśla Beata Celebańska chcemy uczcić to bardzo miłe święto i zapraszamy do udziału wnuczęta ze swoimi ukochanymi babciami i dziadkami oraz wszystkich tych, którzy chcą tego dnia być z nami. – Będziemy wykonywać własnoręcznie prezenty dla naszych babć i dziadków, ale nie zdradzę co to będzie. Niech to pozostanie tajemnicą. Uczestnicy zajęć dowiedzą się skąd wzięły się obchody Dni Babci i Dziadka w Polsce oraz jak wygląda celebrowanie tych świąt w innych krajach – mówi Beata Celebańska. Oferta będzie dopasowana do odbiorcy – zapewnia.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy się zapisać, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona. A warto dodać, że pierwsze osoby wyraziły już chęć uczestnictwa w warsztatach.

Przypomnijmy, zajęcia odbędą się w najbliższą sobotę o godzinie 11 w Muzeum Archeologicznym i Rezerwacie Krzemionki w Sudole. Koszt udziału wynosi 8 złotych za osobę.

/paw/

Podziel się

Ważne wydarzenia