Koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu przedszkolaków z 12-tki

21 stycznia, we wtorek, na scenie Ostrowieckiego Browaru Kultury odbędzie się koncert 'Z kolędą przez pokolenia’, który przygotowują nauczyciele i dzieci z Przedszkola Publicznego nr 12 w Ostrowcu.

Impreza będzie połączona z obchodami Dnia Babci i Dziadka. – Chcemy połączyć te dwie uroczystości z międzypokoleniowym projektem muzycznym, który organizujemy po raz ósmy. Jest to niepowtarzalny, wyjątkowy koncert, muzyczny podarunek skierowany dla seniorów naszych wychowanków, gdzie uczestnicy poprzez muzykę i śpiew mogą wyrazić miłość, szacunek i wdzięczność swoim dziadkom i babciom – mówi Beata Krauze- Składanowska, dyrektor placówki i dodaje, że kolędowanie 12-tce to tradycja. Kolędują dzieci, kolędują rodzice i nauczyciele, ale też i seniorzy.

W repertuarze, oprócz tradycyjnych kolęd i pastorałek, usłyszymy także piosenkę 'Dla Babci i Dziadka”, którą na zakończenie koncertu zaśpiewają wszystkie dzieci. Zwieńczeniem imprezy będzie słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców przedszkolaków i pracowników przedszkola.

Dodam, że nasza rozgłośnia objęła to wydarzenie patronatem.

/paw/

Podziel się

Ważne wydarzenia