Chór Michael rozwija skrzydła i czeka na nowe głosy

Działający przy parafii św. Michała Archanioła chór Michael 13 stycznia obchodził jubileusz dwóch lat istnienia. Swoimi występami uświetniają nie tylko kościelne uroczystości w kolegiacie, ale występują na terenie całego miasta i powiatu.  Chcą rozwinąć skrzydła, dlatego założycielka i dyrektor Ewa Jurkowska-Siwiec organizuje przesłuchanie i liczy na nowe głosy.

– W powiecie mamy mocno rozśpiewane środowisko, dlatego mam nadzieję, że dołączą do nas osoby z innych parafii i miejscowości, które czują w sobie talent i dysponują chęcią śpiewania oraz wolnym czasem na występy i próby, które odbywają się dwa razy w tygodniu o 19.00 – mówi.

Przesłuchanie odbędzie się 25 stycznia o 18.00 w sali parafialnej Domu Michael. Wcześniej, bo już w niedzielę 19 stycznia o 16.00 będzie można ich posłuchać w kolegiacie św. Michała Archanioła. W koncercie „Kolędowanie pod skrzydłami Michała Archanioła” wystąpią także uczniowie, absolwenci i pedagodzy Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Ostrowcu oraz parafialna schola Michałki.

 

/mag/

Podziel się

Ważne wydarzenia