Bałtowski Kompleks Turystyczny z nominacją prestiżowego portalu

Znany portal turystyczny dzieckowpodróży.pl nominował Bałtowski Kompleks Turystyczny do tytułu najlepszej atrakcji dla dzieci w Polsce. Spośród setek atrakcji prezentowanych na stronie, taką nominację uzyskuje jedynie 60. Jurapark ma aspiracje by wejść do najlepszej 10. a marzy im się miejsce pierwsze.

– Każda taka nominacja to dla nas ogromne wyróżnienie, staramy się każdego dnia aby nasz kompleks był najlepszym w Polsce miejscem rodzinnej rozrywki – mówi Kamila Polit z działu marketingu firmy DLF Invest, właściciela Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego.
Swój głos można oddać do 30 stycznia na stronie www.dzieckowpodrozy.pl. Dla głosujących – portal przygotował nagrody – wejściówki do Energylandii, która 2 razy z rzędu zdobyła tytuł 'Najlepszej atrakcji dla dzieci w Polsce’ i tym samym została wyróżniona certyfikatem Złotej Atrakcji.
Bałtowski Kompleks Turystyczny powstał 15 lat temu. Jego twórcą był Piotr Lichota, który na bazie odkryć tropów dinozaurów stworzył ogromny kompleks rekreacyjny. To najchętniej odwiedzana atrakcja turystyczna w regionie. Według danych Świętokrzyskiego Urzędu Marszałkowskiego, rocznie odwiedza go około 400 tysięcy osób.
Wybudowany na początku Park Dinozaurów wzbogacił się z czasem o prehistoryczne muzeum oceanograficzne, park rozrywki dla dzieci, dwa Zwierzyńce, Wioskę Świętego Mikołaja, Ośrodek Jeździecki, Szwajcarię Bałtowską, gdzie można pojeździć na nartach, Park Miniatur, w którym można zobaczyć wszystkie polskie zamki i pałace, w ubiegłym roku o kąpielisko dla turystów.
Z regionu nominowane są także Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie, Park Rozrywki w Krajnie oraz Zamek i Centrum Nauki Leonardo da Vinci.
/bart/

Podziel się

Ważne wydarzenia