Julia Tłuczkiewicz w „The Voice Kids”

facebook/grzesiek tluczkiewicz

Ostrowczanka i uczennica Szkoły Podstawowej nr 4 Julia Tłuczkiewicz wzięła udział w popularnym programie muzycznym „The Voice Kids”

Castingi do programu odbyły się w wakacje a teraz program emitowany jest na na antenie telewizji publicznej. W „The Voice Kids” mogą brać udział dzieci od 8 do 15 roku życia. Do przesłuchań zakwalifikowała się setka uzdolnionych dzieci – w tym Julia.
Młodą ostrowczankę do występu przygotowała Ewa Goworowska ze Studia Wokalnego 'Pandora’ w Ostrowcu. Warto wspomnieć, że Julia oprócz tego, że śpiewa to od 5 lat gra na skrzypcach, ćwiczy gimnastykę i maluję na płótnie.
Program 'The Voice Kids’ polega na tym, że każdy z jurorów kompletuje swoją drużynę zabierając ze sobą po 18 osób. Julia znalazła się w drużynie Cleo. Kolejnym etapem programu są bitwy, z których każdy juror wyłania sześciu reprezentantów. Każdy z nich śpiewa piosenkę po czym juror wyłania trójkę finalistów. W finale mamy tylko dziewięciu reprezentantów łącznie ze wszystkich trzech drużyn. Do ścisłego finału przechodzi po jednej osobie z każdej z drużyn. Finaliści prezentują swoje single stworzone specjalnie na tę okazję. Ten fragment konkursu transmitowany jest na żywo. O zwycięzcy decydują głosy telewidzów. Zwycięzca programu otrzyma kontrakt na singiel z wytwórnią Universal Music Polska oraz nagrodę pieniężną w wysokości 50 000 zł. A my trzymamy kciuki za Julię i życzymy jej wygranej !!!!
/marsz/

Ważne wydarzenia