28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy także w Ćmielowie

Do 28 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy po raz kolejny dołącza Ćmielów, który szykuje atrakcje dla mieszkańców gminy oraz przygotował listę fantów przeznaczonych na licytacje. Impreza rozpocznie się o 16 w sali widowiskowej Domu Kultury w Ćmielowie. Na scenie zaprezentują się wokaliści i zespoły z okolicznych szkół oraz grupy taneczne.

– Wystąpią dzieci i młodzież z terenu gminy, grupa taneczna „XDragon” oraz Nikola Bukała, Aleksandra Gołdyn i podopieczni Domu Kultury – mówi Wioletta Rogala-Mazur, dyrektor Domu Kultury w Ćmielowie.
Oczywiście nie zabraknie kół gospodyń wiejskich z trenu całej gminy, które będą oferować różnego rodzaju smakołyki i słodkości za każdą monetę wrzuconą do puszki. Oczywiście głównym punktem 28 finału WOŚP będą licytacje.

– Będzie można zalicytować różową filiżankę podarowaną przez Adama Spałę i fabrykę AS Ćmielów, kosz win z winnicy Kanpów. Dodatkowo na licytację trafi także porcelanowy wizerunek marszałka Józefa Piłsudskiego – dodaje dyrektor Rogala – Mazur.
Oprócz tego na licytacje trafiła biżuteria firmy 'Polskie Srebro Złoto Świata’, kosze ze zdrową żywnością, przejazd zabytkowym autem, a także możliwość zostania burmistrzem na jeden dzień. Osoba, która wygra tę licytację będzie mogła spędzić u boku burmistrz Ćmielowa cały dzień poznając tajniki jej pracy. Ostatnim punktem zabawy będzie wspólne odśpiewanie hymnu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

/błaż/

Ważne wydarzenia