X Świąteczno – Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezydenta Ostrowca

Od 2 do 6 stycznia hala KSZO będzie areną rywalizacji tenisistów stołowych. W tych dniach odbędzie się X Świąteczno – Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezydenta Ostrowca.

Zgłoszenia, do zawodów można składać osobiście do 3 stycznia w dziale Organizacji Imprez i Marketingu MOSiR przy ul. Świętokrzyskiej. Można to również zrobić za pomocą poczty elektronicznej wysyłając swoje zgłoszenie na adres: zawody@mosir.ostrowiec.pl. Zapisy kontynuowane będą w dniu i miejscu rozgrywania turnieju, do pół godziny przed jego rozpoczęciem. Formularz zgłoszenia znajduje się na stronie www.mosir.ostrowiec.pl. Start turnieju zaplanowano na 10.

A w czwartek – 2 stycznia oraz w sobotę – 4 stycznia, w godzinach od 10 do 16, mieszkańcy Ostrowca będą mogli można przyjść do hali MOSIR-u i skorzystać ze stołów to tenisa stołowego za darmo. Należy jednak pamiętać, że organizator nie zapewnia rakietek ani piłeczek do gry, a w hali obowiązuje strój sportowy oraz zmienne obuwie przeznaczone do gry w hali.

/marsz/

Ważne wydarzenia