Sylwester 2019 w Ostrowcu i okolicy

żródło: pixabay.com

Noc sylwestrowa zbliża się wielkimi krokami. Możliwości powitania nowego roku jest naprawdę wiele – od bali sylwestrowych, przez zabawę pod gołym niebem, po typową 'domówkę’, czyli imprezę w domu w gronie znajomych.

Wiele osób decyduje się na bale sylwestrowe, a te do najtańszych nie należą. Trzeba się liczyć z kosztem od 210 do 270 – 300 zł złotych od osoby. W cenie zazwyczaj mamy 4-5 ciepłych dań, przystawki, zimne zakąski, desery, napoje oraz lampkę szampana. Jednak na taki bal trzeba decydować się szybko.
– W tym roku organizujemy sylwestra w Bałtowskim Zapiecku na 300 osób. Jednak wszystkie miejsca zostały już wyprzedane – mówi Anna Marzec, manager 'Bałtowskiego Zapiecka’.

W samym Ostrowcu sylwestrową noc można spędzić również w restauracjach. Primo Pizza oprócz ciepłych dań i muzyki na żywo ma jeszcze dodatkowe propozycje dla swoich gości.

– Podczas imprezy do godziny 23:30 będziemy serwować darmowe drinki. Mamy również propozycję dla rodziców, którzy nie mają z kim zostawić swoich dzieci. Razem z przedszkolem i żłobkiem „Pajacyk” oferujemy „Sylwester dla dzieci”, którymi zajmie się wykwalifikowana kadra aż do godziny 7-mej rano. Dzieci otrzymają również wyżywienie – mówi Paweł Kaczmarczyk, właściciel Primo Pizza.

Sylwester to taki dzień w roku, który chcemy spędzić w gronie najbliższych i przyjaciół i doskonale się przy tym bawić. Wielu mieszkańców miasta decyduje się na prywatki.

Osoby, które jeszcze nie mają jeszcze planów sylwestrową noc mogą spędzić na ostrowieckim Rynku, gdzie zagra Dj Gomezzz oraz zespół Master Team, a o północy Nowy Rok przywita pokaz laserów.

/paw/

Ważne wydarzenia