„Świeci Się z Energą” – konkurs ze światełkami w tle trwa. Warto zagłosować

źródło: swiecsie.se.pl/plebiscyt

Starachowice ponownie biorą udział w plebiscycie 'Świeci Się’ organizowanym przez firmę Energa. To już 11 edycja tego konkursu dla miast, w którym rywalizują o tytuł najpiękniej rozświetlonej miejscowości. Jak mówi Iwona Tomiołło, rzecznik prasowy urzędu miasta w Starachowicach, w tym roku chcą ponownie powalczyć o zwycięstwo – najpierw na etapie wojewódzkim.
– Starachowice od kilku lat brały udział w plebiscycie i często wygrywały go na etapie wojewódzkim. Nagrodami nie zmiennie jest energooszczędny sprzęt AGD, o wartości 10 000 zł, który rozdajemy organizacją pozarządowym działającym na terenie powiatu. Dlatego w tym roku również chcemy powalczyć o pierwsze miejsce.

Głosowanie w plebiscycie trwa do 2 stycznia, a głos oddać można po przez stronę internetową swiecisie.pl
Do rywalizacji w województwie świętokrzyskim oprócz Starachowic zgłosiły się Kielce, Busko-Zdrój, Końskie, Koprzywnica oraz Pińczów.
Do głosowania zachęcać mają piękne fotografie umieszczone również na stronie starachowickiego urzędu.
– Na stronie konkursu można zobaczyć jak przystroiliśmy w tym roku Starachowice, dzięki zdjęciom najciekawszych iluminacji świetlnych. Liczymy na głosy nie tylko mieszkańców naszego miasta – dodaje Iwona Tomiołło.
Warto dodać, że to właśnie Starachowice parę lat temu zajęły drugie miejsce w plebiscycie na etapie ogólnopolskim. Wspomnijmy tylko, że dla zwycięskiego miasta przeznaczono sprzęt AGD o wartości 40 000, który później trafia do potrzebujących mieszkańców.

/błaż/

Podziel się

Ważne wydarzenia