Koncertowy sylwester i karnawał w Ostrowcu Św.

źródło: pl.wikipedia.org

Wigilijne spotkanie na Rynku za nami, teraz wszyscy mieszkańcy czekać będą na miejskiego Sylwestra, który przygotowuje Miejskie Centrum Kultury. Jak zapowiada dyrektor Jacek Kowalczyk, liczymy, że pogoda jak i humor do zabawy dopiszę wszystkim uczestnikom.

– Na pewno zabawa będzie bardzo dobra, natomiast liczymy także, że dopisze nam pogoda, podczas gdy na scenie od godziny 22.00 zagra najpierw „Dj Gomez” a później na scenie zawita zespół „Master Team”.

Warto dodać, że po raz pierwszy w historii organizatorzy ostrowieckiego sylwestra zrezygnowali z pokazów fajerwerków na rzecz widowiska laserowego.
To nie koniec atrakcji, ponieważ w czas karnawału wejdziemy śpiewająco.
4 stycznia w Ostrowieckim Browarze Kultury odbędzie 'Galowy Koncert Noworoczny’ w wykonaniu Polskiej Opery Kameralnej, który poprowadzi Kazimierz Kowalski, polski śpiewak operowy, związany z Teatrem Wielkim w Łodzi i przy fortepianowym akompaniamencie Ewy Szpakowskiej.
Po nim Miejskie Centrum Kultury przygotowuje kolejne muzyczne wydarzenie.

– Koncert będzie pierwszym z wielu podobnych przedsięwzięć jakie chcemy organizować w kolejnych miesiącach nowego roku- dodaje Jacek Kowalczyk.
Warto zarezerwować sobie miejsce, cena biletu z rezerwacją wynosi 10 zł.

 

/błaż/

Ważne wydarzenia