Trzeci dzień akcji „Gwiazdki Moc” za nami

Tylko dziś, dzięki naszym wspaniałym słuchaczom, darczyńcom i wszystkim, którzy pomagają 'Gwiazdki Mocy’ udało nam się zebrać 8950 złotych na karetkę dla naszych harcerzy.

Podczas Grande Finale licytowaliśmy figurkę 'Leżącej kotki’ projektu Adama Naruszewicza z 1958 roku oraz Anioły Dobroci z 2017 i 2018 roku projektu Adama Spały, którą pan Adam Spała nam ofiarował. Przed 17.00 figurki te osiągały cenę 600 złotych. Licytację umilał nam zespół wokalny Pandora.Do finałowej licytacji 'Leżącej Kotki’ i Aniołów Dobroci włączył się w finale pan Filip oferując 1000 złotych i musiał o nie powalczyć. Ostatecznie dał za nie 1500złotych.

A wcześniej o trwała zażarta walka o piękną porcelanową figurkę Kunowskiej Żołny, podarowaną przez burmistrza Lecha Łodeja. Kunowska Żołna osiągnęła cenę 2600 zł.

Dziś swoich właścicieli znalazł także obraz olejny Marii Karpienkowej. Adam Spała zaoferował za niego 1000 zł. Łapacz snów wzbogacił naszą akcję o 150 zł od pani Agnieszki, która licytowała w imieniu Katarzyny i Macieja Biesiadów.
Wcześniej srebrną biżuterię podarowaną przez Małgorzatę Rapacz wylicytowała pani Elżbieta za 450 zł.
Do zakupu dla ostrowieckich harcerzy samochodu – karetki dołożyła się także pani Beata licytując kolację w Bałtowskim Zapiecku za 400 zł, pani Monika, która zaoferowała za roczny karnet do Xtreme Fitness 750 zł, pani Agnieszka, która wylicytowała voucher do Salonu Rzęs Agnieszki Witek za 350 zł oraz pani Jadwiga, do której trafią świąteczne skrzaty za 200 zł.
Każdy kto zechce wesprzeć naszą akcję może również wpłacać pieniądze na portalu Zrzutka.pl na Ambulans dla Grupy Ratowniczej.

Podziel się

Ważne wydarzenia