Gwiazdki Moc – trwa licytacja kolejnych przedmiotów

Jeszcze tylko przez godzinę licytujemy Magiczny Łapacz Snów, przygotowany specjalnie na akcję 'Gwiazdki Moc” przez Kamila Pszonaka, właściciela Pracowni Renowatoria z Janika. Aktualna cena Łapacza Snów to kwota 150 zł. Do 15-tej można wylicytować także obraz olejny zatytułowany 'Urzekające’.

Jest to praca autorstwa Mariji Karpienkovej, profesor Akademii Sztuk Pięknych w Mińsku i kurator artystycznej Świętokrzyskiego Pleneru Malarskiego, jaki w listopadzie tego roku w Ostrowcu Świętokrzyskim zorganizował Związek Zawodowy Twórców Kultury. Pani Bożena za obraz proponuje 400zł. Licytacje wspiera Orkierstra Dęta z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w O-cu.

Przez cały dzień licytujemy także figurkę 'Leżącej kotki” wykonaną z porcelany a także Dwa Anioły Dobroci zaprojektowane przez Adama Spałę, właściciela Fabryki Porcelany AS Ćmielów.
Aktualna cena tego zestawu to 450 zł, którą zaproponowała pani Daniela. Licytacja porcelanowych figurek potrwa do godziny 17:30, ale nie czekajcie do ostatniej chwili. Dzwońcie do nas 41 266 22 66.

W tym roku pragniemy wesprzeć tych, którzy na co dzień pomagają innym. Są z nami od najmłodszych lat, uczą współdziałania, braterstwa, patriotyzmu. Są na każde zawołanie i nigdy nie odmawiają pomocy.
To harcerze z Hufca ZHP w Ostrowcu, którzy dzięki naszej akcji zyskają samochód- karetkę.

Każdy kto zechce pomóc może również wpłacać pieniądze na portalu zrzutka.pl na Ambulans dla Grupy Ratowniczej.

Wszystkie przedmioty podarowane na licytację przez naszych Darczyńców można oglądać na stronie internetowej radioostrowiec.pl.

Podziel się

Ważne wydarzenia