Trwa zacięta licytacja o choinkę od wójta Bałtowa

Do 13.00 na antenie Radia Ostrowiec licytujemy choinkę od wójta Bałtowa Huberta Żądło. Jest pięknie udekorowana ręcznie robionymi przez dzieci ozdobami. Jej cena sięga już 450 złotych, a licytacja dopiero ruszyła. To drugi dzień naszej charytatywnej akcji „Gwiazdki Moc”.

600 złotych za voucher na konsultację dietetyczną i 4 treningi z trenerem personalnym podarowany na Gwiazdki Moc przez firmę Czyżewscy zaoferowała pani Agnieszka i tym samym została jego właścicielką. A licytacja była bardzo dynamiczna, bo o voucher walczyły pani Agnieszka i pani Beata. Zwyciężyła pani Agnieszka. Swojego właściciela znalazł także prawdziwy hełm strażacki, którego w służbie używali ostrowieccy strażacy w latach 70 tych ubiegłego wieku z figurką świętego Floriana i Misiem Strażakiem. Za 300 złotych wylicytowała ją dla swojego wnuka nasza słuchaczka, która chciała pozostać anonimowa.
W porannym paśmie pani Daniela wylicytowała świąteczne skrzaty przygotowane przez centrum Edukacji Zawodowej i choinkę zrobioną przez ostrowieckich strażaków.

W tym roku zbieramy środki na zakup samochodu – karetki dla ostrowieckich harcerzy. Pomoże ona Harcerskiemu Centrum Pierwszej Pomocy w ratowaniu zdrowia i życia mieszkańców powiatu.
Każdy kto zechce wesprzeć naszą akcję może także wpłacać na portalu Zrzutka.pl na Ambulans dla Grupy Ratowniczej. Za każdą złotówkę będziemy wdzięczni.

Przypominamy też, że przez cały dzień licytujemy gobelin z herbem klubu KSZO 1929 Ostrowiec, podarowany przez zarząd klubu. To pamiątkowy gobelin z historią. Został wręczony drużynie podczas meczu przyjaźni z Lechem Poznań z okazji 90-lecia KSZO.
Wszystkie przedmioty podarowane na licytację przez naszych Darczyńców można oglądać na stronie internetowej radioostrowiec.pl. A licytować można dzwoniąc pod numer telefonu 41 266 22 66.

 

/pcr/

Podziel się

Ważne wydarzenia