Czas na relaks w ciszy czyli Akademia Pełna Zdrowia

żródło: ostrowiecki.eu

Do 25 października prowadzone są zapisy na koncert relaksacyjny organizowany w ramach Akademii Pełnej Zdrowia. Mieszkańcy powiatu ostrowieckiego będą mogli odpocząć się przy relaksacyjnych dźwiękach saksofonu i pianina. Koncert pt. 'Czas na relaks w ciszy’ odbędzie się w szkolnej bursie na osiedlu Słonecznym o godzinie 18.

Jak podkreśla Mariusz Łata, naczelnik wydziału edukacji, zdrowia i spraw społecznych powiatu ostrowieckiego akademia cieszy się popularnością wśród mieszkańców.

– Jak wiemy stres jest nieodłącznym elementem naszego życia, w szybkim tempie. Dzięki muzyce możemy chociaż na chwilę odpocząć od trudów dnia codziennego – mówi naczelnik Łata i dodaje, że wybór miejsca na koncert nie jest przypadkowy.

– Aby koncert relaksacyjny odniósł zamierzony, terapeutyczny skutek nie możemy tego koncertu zorganizować na dużej hali. Taki intymny charakter tego koncertu, kontakt z wykonawcy z poszczególnym odbiorcą ma ten charakter relaksacyjny. To nie masowość a indywidualny sposób na relaks dla każdego mieszkańca, stąd ograniczenia w ilości miejsc – mówi.

Przypominamy, aby wziąć udział w wydarzeniu trzeba się wcześniej zarejestrować w referacie edukacji, zdrowia i spraw społecznych w Starostwie Powiatowym.

/paw/

Podziel się

Ważne wydarzenia