Andrzej Kryj podziękował wszystkim wyborcom za oddane głosy

Poseł Andrzej Kryj z Prawa i Sprawiedliwości podziękował wczoraj wszystkim wyborcom za oddane głosy. Zaznaczył, że najważniejszym aspektem jego kampanii były bezpośrednie rozmowy z potencjalnymi wyborcami.

-Za te rozmowy i za tą życzliwość jestem niezwykle wdzięczny, ale muszę przyznać także że jestem wdzięczny tym którzy deklarowali się że nie są zwolennikami Prawa i Sprawiedliwości, a rozmowy z tymi osobami były prowadzone w sposób niezwykle merytoryczny. Były to niezwykle istotne i ważne rozmowy, które są dla mnie wskazówką czym powinniśmy zająć się tej kadencji w sejmie – mówił poseł Kryj.

Zapewnił, że w tej kadencji także będzie się starał działać jak najlepiej na rzecz Ostrowca. Liczy, że uda się rozpocząć kolejny etap budowy obwodnicy Ostrowca.
– Niezwykle istotne dla Ostrowca jest to, aby pozytywnie został rozstrzygnięty przetarg na piąty etap ulicy Zagłoby, czyli małej obwodnicy Ostrowca. W tej chwili trwają analizy złożonej dokumentacji do przetargu. Wierzę, że zostanie pozytywnie rozstrzygnięty – dodawał poseł Kryj.

Andrzej Kryj otrzymał mandat jako jeden z 16 posłów w województwie świętokrzyskim. W sumie 10 mandatów otrzymało Prawo i Sprawiedliwość, 3 Koalicja Obywatelska, po jednym Lewica, PSL oraz Konfederacja.

Podziel się

Ważne wydarzenia