Porażka szczypiornistów w Przemyślu

Nie udało się wywalczyć punktów szczypiornistom KSZO. W sobotę ulegli w Przemyślu tamtejszemu Czuwajowi 28:34.
Pierwsza połowa była wyrównana, a przewaga gospodarzy zazwyczaj nie przekraczała dwóch bramek. W 25 minucie ostrowczanie wyszli nawet na prowadzenie, jednak był to chwilowy epizod, bowiem na przerwę schodzili przy stanie 17:15 dla gospodarzy.
Na początku drugiej połowy, gdyby nie trafienie Kacpra Grabowskiego, można by odnieść wrażenie, że z szatni wyszli tylko gracze Czuwaju. W osiem minut, rzucili KSZO sześć bramek, na co odpowiedział tylko wspomniany Grabowski. Siedmiobramkowa przewaga pozwoliła gospodarzom kontrolować poczynania na boisku ostatniej syrena, a ta zabrzmiała przy stanie 34:28.
Czuwaj Przemyśl – KSZO Odlewnia Ostrowiec 34:28 (17:15)