Były prezes ROT przechodzi do ostrowieckiego Urzędu Miasta

żródło zdjęcia: Facebook

Jacek Kowalczyk, były prezes Regionalnej Organizacji Turystycznej oraz były dyrektor Departamentu Promocji, Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego w Kielcach rozpoczyna pracę w Ostrowcu. Z Kielc przechodzi do Wydziału Planowania i Rozwoju Urzędu Miasta którego naczelnikiem jest wiceprezydent Dominik Smoliński.

– Zdecydowałem się odejść z pracy, która przez blisko 21 lat przynosiła mi wiele satysfakcji – napisał na swoim profilu facebookowym dziś rano.
– Moje doświadczenie w promowaniu województwa świętokrzyskiego, jego poszczególnych powiatów i gmin, a także sportu i turystyki pokrywa się z tym, co będę robił w Urzędzie Miasta w Ostrowcu – mówi Jacek Kowalczyk.
Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że z czasem może pokierować jedną z miejskich jednostek kultury w Ostrowieckim Browarze Kultury. Pytany, czy tak będzie odpowiada: – Co będzie dalej, to sprawa otwarta.
Przypomnijmy, że obecnie jedyną jednostką, która nie ma dyrektora jest Miejskie Centrum Kultury. Marek Cichosz prowadzący MCK jest tam pełniącym obowiązki dyrektora.
/bart/

Podziel się

Ważne wydarzenia