Nadzieja umiera ostatnia. Kibice wierzą w drużynę siatkarek KSZO

Nie milkną echa zamieszania przed startem w I Lidze Siatkówki Kobiet drużyny KSZO Ostrowiec.

Jak informowaliśmy, pierwszy mecz kolejki z SMS-em Szczyrk, który miał zostać rozegrany jutro, został przełożony. Powodem odwołania spotkania było nie przedłożenie przez KSZO dokumentów do Komisji Licencyjnej PZPS-u w celu uzyskania licencji na grę w I Lidze Siatkówki Kobiet.
Sytuacja siatkarskiego Klubu zmieniła się wczoraj późnym popołudniem, kiedy to Dawid Ogórek – dyrektor sportowy klubu KSZO, poinformował, że zostały zawarte porozumienia z ZUS-em i Urzędem Skarbowym.

– Wnioski o rozłożenie zaległości na raty zostały dostarczone do odpowiednich podmiotów. Komisji Licencyjnej na ten moment to wystarczy. Dostaliśmy zielone światło, jeszcze nie ostateczną decyzję odnośnie otrzymania licencji ale zielone światło abyśmy nie czuli się zagrożeni – potwierdził Dawid Ogórek.

Zarząd KSZO powinien otrzymać decyzję o przyznaniu licencji na grę w I lidze na sezon 2019/20, najpóźniej do 4 października. Prawdopodobnie ostrowieckie siatkarki rozpoczną sportową rywalizację od spotkania z Jokerem Świecie – 5 października.
/marsz/

Ważne wydarzenia