Grzegorz Schetyna odwiedził Ostrowiec

Kampania wyborcza jest na ostatniej prostej. Dziś do Ostrowca Świętokrzyskiego przyjechał wraz z innymi kandydatami w jesiennych wyborach parlamentarnych przewodniczący Platformy Obywatelskiej – Grzegorz Schetyna.

– Te cztery ostatnie lata pod rządami Prawa i Sprawiedliwości nie były dobre dla regionu. Nie ma inwestycji, nie ma zaangażowania. W Warszawie jest liczna reprezentacja naszych politycznych oponentów ze świętokrzyskiego, którzy nie mają żadnego realnego wpływu na rozwój województwa – mówił.
Przekonywał, że listę kandydatów Komitetu Wyborczego Koalicji Obywatelskiej do parlamentu tworzą osoby, które będą ciężko pracować dla regionu.
– Powiat ostrowiecki to Polska w pigułce – mówił Bartłomiej Sienkiewicz, lider listy Koalicji Obywatelskiej w województwie świętokrzyskim
– Byliśmy świadkami, jak przez ostatnie 4 lata rządzący w powiecie PiS doprowadził do ogromnego zadłużenia zarówno szpitala jak i całego powiatu. Teraz starosta Marzena Dębniak musi naprawiać sytuację i tak się dzieje w całej Polsce. Te długi potem musimy spłacać my, jako obywatele – podkreślił.
Poparcia Marzenie Dębniak udzielił także Adam Cyrański, startujący z pozycji drugiej w okręgu świętokrzyskim.
Adam Cyrański podkreślił też, że Koalicja Obywatelska jako jedyna ma gotowe rozwiązania dla przedsiębiorców, którzy jego zdaniem coraz bardziej są dociskani przez rząd. Marzena Okła-Drewnowicz z kolei złożyła konkretne dwie obietnice.
– Dokończenie tego, co zaczęliśmy a więc wybudowanie V odcinka ulicy Zagłoby, aby wyprowadzić ciężki tranzytowy ruch z Ostrowca i powrót do północnej części województwa chirurgii naczyniowej , tak aby zdrowie mieszkańców było zabezpieczone – mówiła.
Przypomnijmy, że jesienne wybory do Sejmu i Senatu odbędą się 13 października.
/bart/

Podziel się

Ważne wydarzenia