Trzy punkty zostają w Ostrowcu

W czwartkowe popołudnie piłkarze KSZO 1929 Ostrowiec podejmowali na własnym stadionie drużynę Sokoła Sieniawa.

Przez pierwsze minuty spotkania gra toczyła się w środku pola, mało widzieliśmy strzałów na bramkę zarówno w wykonaniu gospodarzy i gości. Dopiero w końcówce pierwszej połowy groźnie strzelali Smuczyński i Worach. W 43 minucie meczu piłka zatrzepotała w siatce Sokoła. Skutecznym strzelcem okazał się Tomasz Chałas, który po idealnym dośrodkowaniu w pole karne, głową otworzył wynik spotkania. Wynikiem 1:0 zakończyła się pierwsza połowa meczu. W drugiej, kibice przy Świętokrzyskiej goli już nie zobaczyli i mecz zakończył się jednobramkowym zwycięstwem hutników, którzy awansowali na szóste miejsce w ligowej tabeli. Kolejnym rywalem w walce o ligowe punkty będzie Wisła Puławy. Ale wcześniej bo już w sobotę o 17 pomarańczowo – czarni zmierzą się w towarzyskiej potyczce z okazji 90-lecia Klubu z drużyną Lecha Poznań. W piątek, kilka chwil po godzinie 10 na antenie Radia Ostrowiec gościć będziemy trenera Sławomira Majaka, z którym porozmawiamy na temat tego wydarzenia. Zapraszamy do słuchania!!!