Poznaliśmy drużynę siatkarek KSZO Ostrowiec

Dziś podczas konferencji prasowej w siedzibie Klubu KSZO przedstawiona została I-ligowa drużyna ostrowieckich siatkarek, która będzie reprezentować barwy KSZO w nadchodzącym sezonie.

Po spadku do I ligi w drużynie z poprzedniego składu została tylko Olga Pauliukouskaya i Wiktoria Rdzanek. Sztab szkoleniowy siatkarskiego KSZO przedstawił plan przygotowań do nadchodzącego sezonu, który – przypomnijmy – rozpoczyna się w ostatni weekend września.

– Mamy doskonały młody zespół, cieszę się, że udało się go bez żadnych problemów skompletować. Ostrowiec dysponuje wspaniałą bazą do uprawiania tej dyscypliny sportu, mamy dogodne warunki, nic tylko trenować i pokazać tutejszym kibicom dobrą grę – zapowiedział trener KSZO – Łukasz Marciniak.

Prezes KSZO, Mirosław Buszkiewicz pytany przez dziennikarzy o zadłużenie Klubu wobec zawodniczek zapewnił, że starają się regulować zaległości. Podkreślił, że czynią starania, by pozyskiwać sponsorów. Biorąc przykład z Radia Ostrowiec, które w ubiegłym tygodniu zostało sponsorem drużyny KSZO 1929 Ostrowiec sponsorskie wsparcie siatkarskiego Klubu zadeklarowała Gazeta Ostrowiecka. Jej redaktor naczelny Wojciech Turczyński podkreślił, że choć tygodnik nie dysponuje wielkimi środkami finansowymi to będzie medialnie wspierał siatkarki i jak określił 'będą szeroko informować o tym, co się dzieje w Klubie’. Po czym na konferencji uroczyście podpisano umowę.
W nadchodzącym sezonie w Klubie pojawić się ma maskotka -’Hutniczka’- zapowiedział Dawid Ogórek, dyrektor d/s marketingu KSZO.
/marsz/

Ważne wydarzenia