Radio Ostrowiec zostało sponsorem klubu piłkarskiego KSZO 1929 Ostrowiec

Radio Ostrowiec zostaje sponsorem klubu piłkarskiego KSZO 1929 Ostrowiec.

Dziś w siedzibie stacji podpisano umowę sponsorską.

– Z mojej strony jest to wielka przyjemność, że będę mógł współpracować Radiem Ostrowiec. Jest mi miło poinformować o tym fakcie, dobrze to rozumieją ludzie, którzy kochają piłkę w Ostrowcu – mówił Maciej Kozicki, prezes KSZO.

Radio Ostrowiec od początku istnienia stara się wspierać wszystkie inicjatywy, które promują miasto, organizacje pozarządowe, stowarzyszenia, które działają na rzecz rozwoju regionu, budowania społeczeństwa aktywnego, obywatelskiego i zaangażowanego w życie lokalnej społeczności.

– Radio Ostrowiec jest stacją lokalną i chcemy wspierać lokalny sport, który dostarcza nam emocji i wzruszeń – mówił Filip Lichota, prezes DLF Invest, wydawca Radia Ostrowiec. Zapewnił też, że na pewno będzie go można zobaczyć na stadionie KSZO.

Joanna Gergont-Woś, redaktor naczelna Radia Ostrowiec podkreśliła, że to jest dobry czas żeby zaangażować się finansowo i wesprzeć Klub bo to jest bardzo fajna drużyna.

– Mamy wiernych kibiców jednocześnie słuchaczy Radia. Myślę, że ta współpraca przyniesie bardzo pozytywne efekty, zjednoczy środowisko zintegruje, pozwoli poczuć tożsamość, którą Klub z 90-letnią tradycją od lat w Ostrowcu tworzy-zaznaczyła.

Umowa obowiązywać będzie przez najbliższy sezon, czyli do czerwca 2020 roku. Radio Ostrowiec ma też niespodziankę dla słuchaczy i kibiców piłkarskich. Na naszej antenie będziemy transmitować wybrane mecze wyjazdowe drużyny KSZO Ostrowiec.
/marsz/

Podziel się

Ważne wydarzenia