Aron Pietruszka wystartuje w wyborach do parlamentu

Aron Pietruszka, radny miejski Komitetu Wyborczego Wyborców Jarosława Górczyńskiego i przewodniczący komisji rewizyjnej będzie ubiegał się o mandat posła w nadchodzących wyborach parlamentarnych.

– Współpraca na lewicy dodaje nam nowej energii i daje nam wielkie nadzieje na polepszenie sytuacji ludzi pracy w Polsce. W takich miastach jak Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice i Skarżysko-Kamienna mieszkańcy wypracowują PKB kraju. Musimy też wzmocnić gospodarczo samorządy, bo właśnie w nich borykamy się ze skutkami rządowych reform. To samorządowcy muszą radzić sobie z niedoborem środków na oświatę albo gasić pożary związane z reformą edukacji – mówi.
Aron Pietruszka wystartuje w wyborach parlamentarnych z listy Koalicji Lewicowej grupującej trzy partie – Wiosna, Partia Razem, Sojusz Lewicy Demokratycznej jako reprezentant Partii Razem. Jak mówi, znajdzie się w czołówce listy ze świętokrzyskiego. Czy może to być miejsce pierwsze?
– Nie potwierdzam, ani nie zaprzeczam – podkreśla.
Mandat radnego sprawuje od 2014 roku. Na co dzień jest pracownikiem Miejskiej Energetyki Cieplnej. Będzie to jego pierwszy start w wyborach parlamentarnych.
/bart/

Podziel się

Ważne wydarzenia