Festiwal zawodów w Etiudzie

„Kim będę jak dorosnę. Przedszkolny festiwal zawodów” – pod takim hasłem, dziś w sali kina Etiuda w Ostrowcu odbyła się impreza podczas, której dzieci z Przedszkola nr 5 wraz z rodzicami, zaprezentowały scenki pokazujące pracę zawodów takich jak: kucharz, policjant, krawcowa czy lekarz.

Młodzi aktorzy swoimi występami, przenieśli licznie przybyłą publiczność do świata dziecka i zaprezentowali zawody, które w przyszłości będą wykonywać.

– Jestem pod ogromnym wrażeniem występów. Było wiele obaw jak poradzą sobie maluchy na scenie ale prezentacje przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. To są dzieci wspaniałe, które mają talenty, odważne, a dzisiejszy występ pokazał, że praca została uwieńczona sukcesem – podkreśla Jolanta Jeruzal, dyrektor Przedszkola nr 5.

Każda grupa, która zaprezentowała się na scenie, wykonała kukiełkę zawodu, która zostanie oceniona w drodze głosowania na przedszkolnym facebooku na zasadzie polubienia.
Sylweta, która zdobędzie najwięcej polubień zostanie nagrodzona nagrodą główną – wycieczką do Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego, którą ufundowali właściciele obiektu. Głosowanie potrwa od 21 do 24 maja do północy. Natomiast od jutra do piątku w studiu Radia Ostrowiec gościć będziemy przedszkolaków z rodzicami i opiekunami. W audycji „W dobrym miejscu, w dobrym czasie” opowiedzą o kulisach dzisiejszego występu i o tym jak powstawały kukiełki poszczególnych zawodów.
Radio Ostrowiec podobnie jak w roku ubiegłym jest współorganizatorem tego wydarzenia.
/marsz/

Podziel się

Ważne wydarzenia