Dzień otwarty w „Bronku”

III Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego zaprasza przyszłych uczniów na Dzień Otwarty.

– Zdecydowaliśmy się wybrać sobotę 11 maja, ponieważ w tym dniu możemy liczyć na większą niż w tygodniu frekwencję – mówi Ewelina Gablewska, nauczycielka języka rosyjskiego w 'Bronku’ i podkreśla, że warto wybrać III LO. Zapewniamy kształcenie w każdej dziedzinie:humanistycznej, lingwistycznej, matematycznej i biologiczno-chemicznej. Nasi uczniowie mają możliwość poszerzenia swojej wiedzy by dobrze przygotować się do egzaminu dojrzałości. Nasza szkoła to nie tylko sama nauka, ale również rozwój zainteresowań, pasji, wyjazdy zagraniczne, współpraca z uczelniami wyższymi. Jesteśmy otwarci na kontakty ze środowiskiem lokalnym, mamy prężnie działający samorząd uczniowski, włączamy się w akcje charytatywne i ekologiczne.
Nasi uczniowie mogą podnosić swoje umiejętności sportowe a w szkole panuje przyjazna atmosfera, która służy dobrej pracy i świetnej zabawie- dodaje Ewelina Gablewska.

Dla przyszłych uczniów, liceum przygotowało 8 klas (4 dla szkół ponadgimnazjalnych i 4 dla szkół podstawowych). Miejsce w szkole znajdzie ok. 300-stu uczniów.
Dzień Otwarty w Broniewskim rozpocznie się o godzinie 9 i potrwa do 15.
/marsz/

Ważne wydarzenia