Siatkarki KSZO rozprawiły się z Wisłą Warszawa

Przed wczorajszym spotkaniem barażowym siatkarek KSZO i Wisły Warszawa kibice zadawali sobie pytanie w jakiej dyspozycji są podopieczne trenera Franciszka Boćkaya.

Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać bowiem już pierwszy set pokazał, że w tym spotkaniu karty rozdawać będą pomarańczowo-czarne. Ostrowczankom dobrze wychodziła zagrywka, sprawnie funkcjonował blok a i w odbiorze gra wyglądała wyśmienicie. Pierwsza odsłona meczu o utrzymanie w Lidze Siatkówki Kobiet zakończyła się zwycięstwem KSZO do 19. Dwa kolejne sety to równa i dobra gra naszych siatkarek (wygrana dwa razy do 18) co przełożyło się na wynik spotkania, które KSZO wygrał zasłużenie 3:0. Zwycięski zespół objął prowadzenie 1-0 w serii do trzech wygranych. Dziś odbędzie się drugie spotkanie. Początek o godzinie 18.