Siatkarki KSZO przegrały w Twardogórze

W rozgrywanym dziś w Twardogórze meczu Ligi Siatkówki Kobiet siatkarki KSZO Ostrowiec po zaciętym boju, który trwał pięć setów przegrały z drużyną Volley Wrocław 3:2.

Pierwsze dwa sety padły łupem pomarańczowo-czarnych. Podopieczne Franciszka Boćkaya zwyciężyły do 12 i 16. W dwóch następnych swoją siłę pokazały wrocławianki i o tym kto zajmie bezpieczne jedenaste miejsce gwarantujące pozostanie w lidze zadecydował tie-break. Tu na wyżyny swoich możliwości wspięły się zawodniczki z Wrocławia wygrywając piątego seta i to one są pewne ligowego bytu a zawodniczki KSZO swojej ostatniej już szansy szukać będą w barażach. Teraz przed siatkarkami z Ostrowca mecz z mistrzem pierwszej ligi. Kto to będzie przekonamy się wkrótce, kiedy poznamy wszystkie wyniki w niższej klasie rozgrywkowej.