Dla domu i ogrodu na Targach Kielce 2019

Targi Kielce zapraszają wszystkich zainteresowanych tematyką domu i ogrodu na wystawę 'Dom i Ogród’, które rozpoczną się 5 kwietnia. Każdy kto planuje remont lub budowę domu będzie mógł skonsultować się ze specjalistami i architektami, którzy zaprezentują najnowsze trendy – mówi Magdalena Bogucka z biura prasowego Targów Kielce.

-Goście naszych targów będą mogli zapoznać się z pełną ofertą w kwestii wystroju swoich domostw czy ogrodów, ale też zapytać specjalistów o pomoc remoncie czy przystrojeniu swoich ogródków czy działek – informuje Magdalena Bogucka.

Oprócz tego pojawią się oryginalne przedmioty. Na przykład lampy wykonane z części samochodowych, autorskie krzesła i stoliki, czy nawet projekt domowej sauny. A to oczywiście nie wszystko.

– Nowością jest Strefa Porad, gdzie architekci, specjaliści i przedstawiciele firm będą omawiać najnowsze trendy w budownictwie mieszkaniowym – dodaje Magdalena Bogucka.

Pojawi się też szeroka oferta pieców i kotłów grzewczych. Na targach specjaliści doradzą jak otrzymać dofinansowanie z programu 'Czyste powietrze”.
Warto zaznaczyć, że w zeszłym roku na targach zaprezentowało się ponad 250 wystawców i firm.
Targi potrwają do 7 kwietnia. Wstęp na wydarzenie jest biletowane.

/błaż/

Podziel się

Ważne wydarzenia