Spotkanie „Życie na obcasach”

Dziś w Centrum Kongresowym Targów Kielce odbędzie się spotkanie z kobietami pod hasłem: 'Życie na obcasach’.

Wydarzenie skierowane jest do pań, które chcą dokonać zmian lub dopiero zacząć budować swoją świadomość, zadowolenie i spełnienie w życiu. To spotkanie także dla kobiet, które już prowadzą biznes czy prężnie budują swoją karierę.
Podczas konferencji będzie można posłuchać kobiet, które znalazły sposób na realizację swoich marzeń. Opowiedzą jak to zrobiły i skąd czerpały inspiracje, jak doszły do sukcesu i co jest na tej drodze ważne. Wśród prelegentek znalazły się między innymi Dominika Nawrocka, założycielka organizacji Kobieta i Pieniądze zajmującej się edukacją finansową, marketingową i biznesową kobiet czy Karolina Piechota, aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna.
Do udziału w konferencji zgłosiło się ponad 600 kobiet. Jak mówi Barbara Sipa z Targów Kielce to już druga edycja spotkanie, a wydarzenie staje się największym tego typu w Polsce
– Mamy nadzieję, że kobiety opuszczając imprezę, poczują pewien niedosyt bo jeszcze w tym roku planujemy zorganizować kolejne tego typu wydarzenie – podkreśla.
Spotkanie 'Życie na obcasach’ rozpoczyna się o godzinie 17:00 i jest otwarte dla wszystkich chętnych.
/bart/

Ważne wydarzenia