Dobra forma piłkarzy KSZO przed startem ligi

Bez większych problemów, piłkarze KSZO 1929 Ostrowiec zameldowali się w ćwierćfinałach pucharu Polski na szczeblu Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej.
Dokonali tego, pokonując w sobotę 5:0 czwartoligowy Zdrój Busko-Zdrój.
KSZO prowadził do przerwy 2:0, po bramkach Kamila Łokcia i debiutanta – Filipa Rogozińskiego. W pierwszej akcji po zmianie stron, goście maksymalnie utrudnili sobie zadanie, bowiem po drugiej żółtej i w konsekwencji czerwonej kartce dla Jakuba Florczyka, przez kolejne 45 minut musieli grać w osłabieniu. Ostrowczanie wykorzystali grę w przewadze, a na listę strzelców wpisali się Jakub Kapsa, Damian Mężyk i Bartłomiej Smuczyński.
A za tydzień – inauguracja rundy wiosennej w trzeciej lidze. Na początek, zespół KSZO czeka wyjazd do Skawiny na mecz z Wiślanami.