Oskar Kubicki potrzebuje pomocy !!!

Pięcioletni Oskarek Kubicki z Chmielowa potrzebuje pomocy !!!

Na początku lutego u chłopca zdiagnozowano rozległego glejaka mózgu. To najbardziej złośliwy typ nowotworu. Oskarek przeszedł już chemioterapię w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie a obecnie czeka na konsultację za granicą.
Niestety konsultacje w zagranicznych klinikach nie są refundowane przez NFZ dlatego Fundacja 'Bo w nas jest moc’ uruchomiła zbiórkę pieniędzy.
Justyna Marynowska, organizator zbiórki apeluje by dokonywać wpłat przez serwis pomagam.pl wpisując w wyszukiwarce imię i nazwisko chłopca.
Koszt konsultacji wynosi 9 tysięcy złotych. Ale pieniądze potrzebne są również na leczenie Oskarka. Operacja to wydatek 700 tysięcy złotych a rodzina chłopca nie jest w stanie zebrać tak dużej kwoty. W pomoc Oskarkowi zaangażowało się mnóstwo ludzi. W przyszłym tygodniu na terenie miasta pojawią się puszki do których można będzie wrzucać datki by pomóc Oskarowi Kubickiemu.
Fundacja 'Bo w nas jest moc’ uruchomi też aukcje przedmiotów a dochód z ich licytacji zostanie przeznaczony na leczenie chłopca, podkreśla Justyna Marynowska.
Oskarek leczenie musi podjąć jak najszybciej. Liczy się czas i każda złotówka. Pomóżmy mu pokonać raka !!!
/marsz/

Ważne wydarzenia