Doping na medal

Konkurs 'Doping na Medal’ organizowany przez Radio Ostrowiec i klub KSZO Ostrowiec nabiera tempa.

Podczas rozgrywanego wczoraj spotkania siatkarek KSZO z drużyną Developresu Rzeszów, w hali przy Świętokrzyskiej po raz kolejny pojawiły się grupy kibiców, które gorąco i żywiołowo wspierały pomarańczowo-czarne.

– Doping to styl życia, to zabawa, która kształtuje postawy młodych ludzi – podkreśla Karina Wójcik, opiekun grupy kibiców z Szewny.

Przypomnijmy, że zadaniem szkół i przedszkoli, które biorą udział w zabawie jest przygotowanie atrakcyjnej formy kibicowania drużynie siatkarek. Mogą to być kolorowe ubrania, transparenty, kołatki, flagi, przyśpiewki zagrzewające do walki oraz hasła dopingujące drużynę.
Grupy kibiców na wybrany mecz ligowy mają wstęp wolny. Zgłaszać swój udział należy w klubie KSZO OSTROWIEC na adres mailowy, który jest dostępny na naszej stronie internetowej w zakładce 'Doping Na Medal’. Najbliższe spotkanie siatkarek KSZO odbędzie się w sobotę 16 lutego. Zagrają z Pałacem Bydgoszcz.

Nagrodą za zajęcie pierwszego i drugiego miejsca jest m.in. całodniowa wycieczka do Parku Rozrywki Energylandia, za miejsce trzecie specjalny trening z drużyną siatkarek KSZO Ostrowiec i poczęstunek w Primo Pizza.
/marsz/

Podziel się

Ważne wydarzenia