Rozpoczął się konkurs „Doping na Medal”

Trwa konkurs 'Doping na Medal’ organizowany przez Radio Ostrowiec i klub KSZO Ostrowiec S.A .

Do udziału w nim zgłosili się już pierwsi uczestnicy. Wczoraj podczas meczu z Grotem Budowlani Łódź mogliśmy zobaczyć jak żywiołowo kibicują fani piłki siatkowej z Szewny.
Przypomnijmy, że zadaniem szkół i przedszkoli, które biorą udział w zabawie jest przygotowanie atrakcyjnej formy kibicowania drużynie siatkarek. Mogą to być kolorowe ubrania, transparenty, kołatki, flagi, przyśpiewki zagrzewające do walki oraz hasła dopingujące drużynę.
Grupy kibiców na wybrany mecz ligowy mają wstęp wolny. Zgłaszać swój udział należy w klubie KSZO OSTROWIEC na adres mailowy, który jest dostępny na naszej stronie internetowej w zakładce 'Doping Na Medal’. Najbliższe spotkanie siatkarek KSZO odbędzie się 4 lutego. Zagrają z Legionovią Legionowo. A dodatkową atrakcją jest to, że mecz będzie transmitowany przez telewizje Polsat.
Nagrodą za zajęcie pierwszego i drugiego miejsca jest m.in. całodniowa wycieczka do Parku Rozrywki Energylandia, za miejsce trzecie specjalny trening z drużyną siatkarek KSZO Ostrowiec.
/marsz/

Ważne wydarzenia