Ferie w Ostrowcu trwają

W Galerii Fotografii od początku ferii działa Centrum Cyfrowej Rozrywki. Dzieciom i młodzieży oferuje przeniesienie się w wirtualną rzeczywistość, możliwość gry na konsolach oraz ogromny tor wyścigowy.

– Rozrywek nie brakuje, nie brakuje także zainteresowanych. Do ich dyspozycji jest tor wyścigowy oraz google wirtualnej rzeczywistości dzięki, którym można zwiedzić ulice Paryża. Ale nie jest to tętniące życiem miasto, a pełne roślinności, ogrodów i całkowicie bez ludzi – mówi Alan Walburg, koordynator zajęć.
Uczestnikami wczorajszych zajęć byli m.in. Dawid i Michał, którzy przyszli na nie po raz pierwszy. – Świetnie zorganizowany jest do tor wyścigowy i możliwość gry na nowoczesnych konsolach – podkreślali.
Centrum Cyfrowej Rozrywki w MCK otwarte będzie do piątku w godzinach od 9 do 14.

Oprócz tego do końca ferii w Galerii można spotkać się z Andrzejem Ładą, który na fotografiach utrwalił ubiegłoroczny spływ Sanem.
Kolejną atrakcją są warsztaty dla osób zainteresowanych rozwojem swoich umiejętności fotograficznych.
– Zajęcia kierujemy do osób starszych, posiadających swój sprzęt fotograficzny. Podczas warsztatów będzie można przeprowadzić własne sesje zdjęciowe, przyprowadzić osoby chcące wystąpić w roli modelki lub modela – zachęca Stanisław Dunin-Borkowski z Galerii Fotografii w Ostrowcu.
Zajęcia te potrwają do końca ferii.

/błaż/

Ważne wydarzenia