Potrzebna krew!

– Pilnie potrzebna jest krew dla mojego męża – taki dramatyczny apel skierowała dziś nasza słuchaczka Anna Przydatek, której mąż Konrad Przydatek od niedzieli walczy o życie w Kielcach.

– Mój mąż w niedziele przed świętami trafił do szpitala z ostrym bólem głowy. Okazało się, że jest to pęknięty tętniak, w wyniku czego doszło do wylewu krwi do mózgu – mówi pani Anna.
Krew można oddawać codziennie od poniedziałku do piątku w punkcie pobrań w ostrowieckiej lecznicy w godzinach od 7:00 do 10:00. Cennym darem, może podzielić się każda zdrowa osoba w wieku od 18 do 65 lat, ważąca więcej niż 50 kg.
– Chciałabym bardzo prosić państwa o oddawanie krwi dla mojego męża, ponieważ jego stan cały czas się pogarsza. Mam z mężem małą córeczkę, więc on ma dla kogo żyć – apeluje pani Anna Przydatek.
Podczas oddawania krwi należy poinformować, że ma ona trafić do 30-letniego Konrada Przydatka, który obecnie przebywa w klinice neurochirurgii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach. Grupa krwi nie ma znaczenia.
/bart/

Podziel się

Ważne wydarzenia