Akcja Gwiazdki Moc wciąż trwa!

850 zł za 'Anioły dobroci’ i stroik świąteczny podarowany przez starostę Marzenę Dębniak zaoferował Związek Nauczycielstwa Polskiego. Do tej kwoty 200zł dorzuciła pani starosta Marzena Dębniak.
A zbieramy na wsparcie Zespołu Szkół Specjalnych w Ostrowcu, gdzie uczą się dzieci z niepełnosprawnościami. Pragniemy przy Państwa pomocy wesprzeć ich w urządzeniu Pracowni Zawodów i Sali Doświadczania Świata.
A zakończyliśmy już licytację płyty Patrycji Markowskiej z autografem tej wokalistki, do której kalendarz audycji Radia Ostrowiec 'Trzy Winyle’ oraz bluzę Playlisty Radia Ostrowiec dorzucił Marcin 'Rzywiec’ Skarba.
Pani Ela, która jest z nami od początku naszej tegorocznej akcji zaoferowała 150 zł. Przebił ją jednak pan Filip, który zaproponował 500 zł. A pana Filipa pan Maciek, który zaproponował 550 zł.
Za nami już także licytacja dwóch obrazów podarowanych przez pana Jerzego Wójtowicza, twórcę ludowego z gminy Bodzechów. Obrazy trafiły w ręce mieszkanki Ostrowca, która zaproponowała najwyższą cenę – 400 zł. .
Zakończyliśmy już także aukcję stroika wykonanego przez uczniów szkoły. Wylicytowała go za 400 zł pani Basia.
Przez cały dzień – jako główny przedmiot licytujemy dziś Piłkę Ligi Narodów ‘2018 z autografami polskiej reprezentacji. Za piłkę mamy już 500 złotych i to oferta pana Mirosława.
Finał tej licytacji nastąpi w okolicach o godz. 17.30
Akcja Gwiazdki Moc potrwa do piątku. Zapraszamy do udziału i licytacji pięknych przedmiotów, a ich opisy i zdjęcia publikujemy na naszej stronie internetowej.
A już teraz zaczynamy licytację pięknej męskiej biżuterii ze srebra i krzemienia pasiastego oferowanego przez firmę Bomar i jej właściciela Bolesława Wiącka.

Podziel się

Ważne wydarzenia