Gwiazdki Moc – trwa licytacja

Przebojowo rozpoczęła się kolejna godzina naszej radiowej akcji Gwiazdki Moc, w której licytujemy dar Jerzego Murzyna, wójta Bodzechowa.

Licytacje uświetniły Magonianki. A licytujemy Akwarelę 'Pejzaż Bodzechowa’ – autorstwa Jerzego Wójtowicza, twórcy ludowego i mieszkańca gminy, a także monografię 'Gmina Bodzechów wczoraj i dziś’ – Z bogatą biblioteką fotograficzną. W Monografii znaleźć można historię gminy, opisy poszczególnych miejscowości, zabytków oraz sylwetki sławnych mieszkańców. Licytacja potrwa do 17.00. A cena za pejzaż i monografię to już 350 złotych. Dziękujemy panu Radosławowi.
Przypominamy, że do 17.30 licytujemy jeszcze piłkę z autografem Kuby Błaszczykowskiego, za którą pani Ksymena zaoferowała 1500 zł.
Z powodu awarii telefonów radiowych przełożona została licytacja pięknej złotej biżuterii ofiarowanej przez Małgorzatę Rapacz, właścicielkę salonów Polskie Srebro. Złoto Świata. Pierścionek i naszyjnik osiągnęły kwotę kolejno 300 i 400 złotych, ale byliśmy zmuszeni przerwać licytację. – Bardzo przepraszamy naszych słuchaczy, niestety, nie mamy na to wpływu. Robimy wszystko, by firma telekomunikacyjna usunęła jak najszybciej awarię. Nasi słuchacze piszą, że chcą brać udział w licytacji i, niestety, nie mogą. Dlatego za zgodą pani Małgorzaty Rapacz licytację złotej biżuterii przekładamy na czwartek 20 grudnia na godz. od 11 do 13 –
zapowiedziała Joanna Gergont-Woś, redaktor naczelna Radia Ostrowiec.
Wcześniej z sukcesem licytowaliśmy jodłę kaukaską, koszulkę z autografem Anity Włodarczyk, stroik wykonany przez podopiecznych Zespołu Szkół Specjalnych, a także misia WOŚP i płytę z autografami członków zespołu Kobranocka. Nasi słuchacze wylicytowali te przedmioty za łączną kwotę 1700 złotych.
W tym roku pragniemy zgromadzić środki, które pozwolą urządzić Pracownię Zawodów, w której podopieczni Zespołu Szkół Specjalnych w Ostrowcu mogliby kształcić swoje umiejętności.
Chcielibyśmy także doposażyć tzw. Salę Doświadczania Świata, która pozwala na bardzo dobre efekty w rehabilitacji.
Akcja trwa przez cały tydzień, a wszystkie przedmioty przeznaczone na licytację są opisane na naszej stronie internetowej radiooostrowiec.pl. Tam też można oglądać zdjęcia wszystkich przedmiotów do licytacji.
Na czas awarii oddajemy Państwo do dyspozycji nasz drugi numer: 513 345 001.

Ważne wydarzenia