Od jutra Szwajcaria Bałtowska będzie czynna codziennie

Doskonała informacja dla wszystkich miłośników białego szaleństwa. Jedyna stacja narciarska w powiecie ostrowieckim – Szwajcaria Bałtowska od jutra czynna będzie codziennie.

– Warunki są doskonałe, zapraszamy od jutra od godziny 12:00 – zaprasza na stok Monika Pękala, dyrektor marketingu w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym. Tak samo codziennie będzie czynna rozbudowana w tym roku wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i baza gastronomiczna, a swoje umiejętności będzie można szlifować pod okiem instruktorów z Amigo-Ski.
Szczegółowe informacje na temat godzin otwarcia stacji w poszczególne dni dostępne są na stronie internetowej www.szwajcariabaltowska.pl. Przy okazji przypominamy, że 31 grudnia stacja zaprasza na spędzenie Sylwestra na stoku. Szusować przy dźwiękach muzyki będziemy mogli w godzinach od 20 do 01 w nocy. Później do godziny 3 zaplanowane jest after party w Zajeździe Przystocze. Więcej informacji na temat sylwestrowej zabawy również znajdziemy na stronie Szwajcarii Bałtowskiej.
/bart/

Podziel się

Ważne wydarzenia