Tragiczna w skutkach libacja alkoholowa

Najpewniej osoby trzecie przyczyniły się do śmierci mieszkańca Ostrowca. Policja informację o tym, że może on potrzebować pomocy otrzymali po 1:00 w nocy.

Gdy przyjechali pod wskazany adres w centrum miasta, na miejscu była już karetka pogotowia. Lekarz orzekł zgon 66cio latka. O tym, że nie była to śmierć naturalna miały wskazywać obrażenia.
– W związku ze sprawą policjanci zatrzymali 42-letniego mężczyznę oraz dwie kobiety w wieku 72 i 41 lat, które w tym czasie przebywały w mieszkaniu. Osoby te były nietrzeźwe – mówi Sylwester Kaniewski rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu
Zatrzymane osoby nadal przebywają w areszcie. Zostaną przesłuchane po wytrzeźwieniu. Sąsiadkę, która zawiadomiła służby ratunkowe i policję – poinformować o zdarzeniu miała jedna z zatrzymanych kobiet.
W ustaleniu przyczyn i okoliczności zdarzenia pomóc ma sekcja zwłok. Czynności procesowe pod nadzorem prokuratora wykonali już policjanci i biegły z zakresu medycyny sądowej. Do tragedii mogło dojść podczas libacji alkoholowej. W domu zamieszkiwały cztery osoby dorosłe, w tym żona ofiary. Nie było dzieci.
/mag/

Ważne wydarzenia