Firma KRAM nowym sponsorem siatkarek KSZO

Siatkarki KSZO Ostrowiec zyskają nowego sponsora.

Trwają rozmowy pomiędzy zarządem klubu ze Świętokrzyskiej i przedstawicielami firmy, która miałaby zostać sponsorem tytularnym – poinformował na dzisiejszej konferencji prasowej w Urzędzie Miasta, prezydent Jarosław Górczyński.

-Trwają rozmowy z dużą firmą, to duży przedsiębiorca, prowadzone są zaawansowane rozmowy ale nie chcę zdradzać narazie szczegółów – powiedział.

Nie od dziś wiadomo, że klub ma problemy finansowe, a pozyskanie sponsora tytularnego pozwoliłoby na ustabilizowanie sytuacji klubu.
Jak dowiedziało się Radio Ostrowiec, rozmowy prowadzone są z firmą Kram – producentem opakowań papierowych z Pasłęka, który od 2015 roku ma swoją firmę w Ostrowcu.
Prezes Klubu Mirosław Buszkiewicz na pytanie Marcina Szymańskiego, czy o tę firmę właśnie chodzi powiedział: Nie potwierdzam i nie zaprzeczam. Rozmowy trwają.
Zbigniew Przybysz, prezes Zarządu firmy Kram potwierdza:

-Będziemy sponsorować siatkarki KSZO a pierwsze pieniądze wpłyną do kasy klubu w ciągu tygodnia.Jest prawdopodobne, że zostaniemy sponsorem tytularnym – dodał.
Wyjaśnił też, że duży wpływ na decyzję miały wybory na prezydenta miasta Ostrowca, argumentując to zaufaniem społecznym jakim cieszy się urzędujący prezydent, który zdobył 70% poparcia w mieście.

-Znam prezydenta osobiście i uważam, że wspólnie jako przedstawiciel firmy „KRAM” wraz z włodarzem miasta możemy dużo osiągnąć.

W ciągu najbliższego miesiąca będzie wiadomo, czy firma „Kram” zdecyduje się na tytuł sponsora tytularnego, co oznacza, że w nazwie klubu może pojawić się nazwa firmy i w koszulkach z jej logo będą występowały ostrowieckie siatkarki.
/pcr/

Podziel się

Ważne wydarzenia