Szczypiorniści poprowadzili lekcję W-F w Kunowie

Szczypiorniści KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski poprowadzili dziś lekcję wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej im. Antoniego Hedy 'Szarego” w Kunowie.

Jest to nagroda w konkursie 'Wygraj Razem z Wojownikami’, który Radio Ostrowiec organizowało wspólnie z Echem Dnia i Klubem KSZO.
W hali szkoły, gdzie odbywały się zajęcia dzieci zgodnym chórem przyznawały, że możliwość treningu z zawodnikami KSZO to dla nich duża atrakcja.
Jacek Wziątek, drugi trener trener KSZO Odlewnia Ostrowiec przed treningiem zapowiadał, że nie zabraknie w nim elementów zabawy.

– Poprowadzimy kilka zajęć ogólnorozwojowych aby rozruszać dzieci, następnie zajęcia z piłkami, kozłowanie, rzuty czy podania – zaznaczył

Przypomnijmy, że 12 szkół z terenu powiatu ostrowieckiego wspierało dopingiem szczypiornistów KSZO podczas dwóch ligowych spotkań w minionym sezonie. Tytuł najlepiej dopingującej, zdobyła Szkoła Podstawowa nr 3, drugie miejsce zajęli kibice ze Szkoły Podstawowej w Kunowie, a trzecie przypadło Szkole Podstawowej w Szewnie. Dzisiejsza lekcja wychowania fizycznego była drugą ale nie ostatnią poprowadzoną przez zawodników KSZO. Szczypiorniści pojawią się w każdej szkole, która brała udział w konkursie. Następna lekcja wf- ze szczypiornistami odbędzie się w Szewnie.
/marsz/

Podziel się

Ważne wydarzenia