Znamy nowych radnych miejskich w Ostrowcu

15 radnych wprowadził do Rady Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Komitet Wyborczy Wyborców Jarosława Górczyńskiego. To wyniki nieoficjalne, ale wstępnie już policzone ze wszystkich okręgów. Komitet urzędującego prezydenta w mieście będzie więc rządził samodzielnie. 7 mandatów przypadło Prawu i Sprawiedliwości i jeden Stowarzyszeniu Samorządność i Przedsiębiorczość.
Według nieoficjalnych danych w okręgu numer 1 mandat otrzymali Stanisław Choinka, Joanna Pikus, Daniel Strojny z KWW Jarosława Górczyńskiego, Dariusz Kaszuba i Jerzy Wrona z KW PiS oraz Marcin Marzec z KWW Samorządność i Przedsiębiorczość.
Z okręgu numer 2 do rady weszli Mariusz Łata, Aron Pietruszka, Andrzej Pałka i Artur Zawadzki z KWW Jarosława Górczyńskiego oraz Karol Wójcik i Renata Duda z KW PiS. Z okręgu numer 3 – Marta Woźnicka – Kuzdak, Kamil Stelmasik, Marek Giemza, Włodzimierz Stec z KWW Jarosława Górczyńskiego oraz Artur Głąb i Grażyna Maj z KW PiS, a z okręgu numer 4 – Irena Renduda – Dudek, Włodzimierz Sajda, Kamil Kutryba, Bożenna Morycińska z KWW Jarosława Górczyńskiego oraz Mateusz Czeremcha z KW PiS.

/pcr/

Podziel się

Ważne wydarzenia