Maciej Bartodziejski nie będzie trenerem siatkarek KSZO Ostrowiec

Maciej Bartodziejski, który od nowego sezonu miał być trenerem siatkarek KSZO Ostrowiec z przyczyn osobistych nie rozpocznie pracy w ostrowieckim klubie.

Zarówno zarząd klubu KSZO jak i trener Bartodziejski nie zamykają tematu pracy w Ostrowcu, jednak aktualnie jest to niemożliwe . W związku z powyższym, rolę pierwszego trenera przejmie Egor Pimahin (pierwotnie miał być drugim szkoleniowcem) natomiast rolę drugiego trenera i statystyka będzie pełnił Mateusz Janik.
-To nie była łatwa decyzja, długo o tym myślałem, ale niestety, ze względów osobistych nie jestem w stanie podjąć się aktualnie prowadzenia zespołu. Nie chcę palić za sobą mostów. Jeśli będę tylko mógł, pomogę temu zespołowi – mówił o swojej decyzji trener Maciej Bartodziejski.
Jutro w siedzibie klubu przy ulicy Świętokrzyskiej o godzinie 15, odbędzie się spotkanie z siatkarkami i sztabem szkoleniowym KSZO. Po spotkaniu o godzinie 16.30 zarząd KSZO zaprasza wszystkich kibiców na otwarty trening pomarańczowo -czarnych, które przygotowują się do sezonu 2018/2019 w Lidze Siatkówki Kobiet.

Ważne wydarzenia