Jerzy Murzyn ubiega się o reelekcję w Bodzechowie

Jerzy Murzyn będzie się ubiegał o reelekcję na stanowisku wójta gminy Bodzechów w nadchodzących wyborach samorządowych. Potwierdził to dziś w rozmowie z Radiem Ostrowiec, tuż po spotkaniu Komitetu Wyborczego Wyborców „Nasza Gmina”. – Mam swój pomysł, swoją wizję na rozwój naszej gminy, realizuję ją, więc po raz kolejny poddam się osądowi mieszkańców w wyborach na wójta gminy Bodzechów – mówi i podkreśla, że nie jest kandydatem żadnej partii politycznej.
Jerzy Murzyn jest jednym z najdłużej urzędujących wójtów w województwie świętokrzyskim. Swoją funkcję pełni od 1992 roku. Jego oczkiem w głowie są inwestycje w odnawialne źródła energii. Większość obiektów publicznych wyposażona jest w panele fotowoltaiczne, które pozwalają oszczędzać energię. Gmina dofinansowuje także wymianę pieców na ekologiczne w gospodarstwach domowych. W Bodzechowie przy wsparciu samorządu bardzo aktywnie działają koła gospodyń wiejskich.
Na listach do Rady Gminy w Bodzechowie znajdą się m.in. dotychczasowi radni z „Naszej Gminy”.

/bart/

Ważne wydarzenia