Piłkarze wodni KSZO wicemistrzami Polski

Na rozgrywanych w miniony weekend w Gliwicach finałach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, waterpoliści KSZO zdobyli trzeci w tym sezonie medal mistrzostw Polski.

Po złotych medalach w rozgrywkach U-13 i U-15 tym razem wywalczyli srebro w kategorii U-17, zostając wicemistrzami Polski juniorów młodszych.

-Ten sukces to spora niespodzianka- mówi trener Robert Serwin bo w rozgrywkach grupowych nasz zespół zajął 2, ale w rundzie kwalifikacyjnej dopiero 4 miejsce.

Robert Serwin pochwalił postawę swojej drużyny, wyróżniając Aleksandra Ozgę jako bezapelacyjnie najlepszego zawodnika mistrzostw.
Waterpoliści KSZO powtórzyli ubiegłoroczny sukces. Teraz czas na odpoczynek a od września przed piłkarzami wodnymi nowe wyzwania.