Już w lipcu skorzystamy z otwartych basenów na Rawszczyźnie?

W najbliższy piątek nastąpi odbiór techniczny otwartych basenów na Rawszczyźnie, wkrótce po tym baseny będą mogły zostać otwarte dla mieszkańców.

Urząd Miasta, który jest inwestorem, nie podaje jeszcze konkretnej daty. Wiemy za to, że gotowe na letni sezon kąpielowy będą nie tylko niecki basenowe, ale też – przynajmniej jedna zjeżdżalnia i rwąca rzeka.
– Wykonaliśmy już małą nieckę dla dzieci, duży basen łącznie z hamownią i zjeżdżalnią oraz budynek gospodarczy w którym mieścić się będą pomieszczenia socjalne dla pracowników i ratowników – mówi Artur Majcher zastępca naczelnika wydziału infrastruktury komunalnej UM w Ostrowcu.
Być może jeszcze w tym sezonie dokończona i oddana użytkownikom zostanie druga zjeżdżalnia – rurowa. Po zamknięciu sezonu letniego powstanie wiata strefy mokrej z przebieralniami, prysznicami i dodatkowymi łazienkami. Nie ma też jeszcze zarządzenia prezydenta dotyczącego cennika. Jak udało nam się ustalić bilety mają upoważniać do wejścia na teren otwartych basenów i korzystania ze wszystkich atrakcji już bez ograniczeń czasowych.
/mag/

Ważne wydarzenia